Skip to main content

Diagnoza choroby psychicznej jest ogromnie trudnym momentem dla osoby chorującej jak i dla jej bliskich. Przynosi niepokój, niepewność, lęk. Początkowo destabilizuje życie rodzinne. Pojawia się wiele pytań oraz potrzeba uzyskania na nie rzeczowych odpowiedzi.

Jeśli mają Państwo wśród swoich bliskich osobę cierpiącą na chorobę afektywną dwubiegunową i chcieliby Państwo dowiedzieć się czym charakteryzuje się ta choroba, jak pomóc w utrzymaniu remisji, rozpoznawaniu wczesnych objawów nawrotu, a tym samym zmniejszyć liczbę hospitalizacji, zapraszamy do udziału w spotkaniach psychoedukacyjnych.

Udział w zajęciach umożliwi również bardziej satysfakcjonujące radzenie sobie z trudnościami choroby w rodzinie, lepsze zrozumienie potrzeb osoby cierpiącej na CHAD, dzięki czemu może dojść do obniżenia doświadczanej bezsilności, niepewności, lęku.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w cyklu 3 spotkań trwających po 2 godziny każde, podczas których będą poruszane istotne kwestie związane z chorobą afektywną dwubiegunową.

Spotkania prowadzone będą przez następujące specjalistki:

 • mgr Sylwię Skibską, która jest psychologiem i psychoterapeutą. Specjalizuje się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi, a ponadto pracuje z dużą pasją i sukcesem terapeutycznym z młodzieżą oraz dziećmi.
 • mgr Agnieszkę Abramowską, która jest psychoterapeutką pracującą na co dzień z pacjentami Oddziału Psychiatrycznego Szpitala w Zdrojach. Doświadczenie to zapewnia cenną wiedzę na temat choroby afektywnej dwubiegunowej, z której uczestnicy będą mogli w pełni korzystać zadając pytania. Pani Agnieszka prowadzi również terapię indywidualną z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

Najważniejsze informacje na temat spotkania:

 • Terminy do uzgodnienia, pod warunkiem zebrania się grupy uczestników.
 • Godziny: 18.00-20.00.
 • Adres spotkania:. Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-Leońska Al.Papieża Jana Pawła II 40 w Szczecinie
 • Cena: 300zł za cykl trzech spotkań ( każde spotkanie 100 zł)

Warunkiem rezerwacji miejsca jest uiszczenie całości opłaty za warsztat na konto:

 • Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych
  dr Alicja Hess-Leońska
  mBank 48 11 40 2017 0000 4102 0941 6886
  z dopiskiem ?Psychoedukacja CHAD?

W przypadku rezygnacji na tydzień lub krócej przed rozpoczęciem warsztatu, opłata podlega zwrotowi w wysokości 70 % całości kwoty. W dniu warsztatu opłata nie podlega zwrotowi.

Zapisy przyjmujemy: