Skip to main content

PSYCHOLOG ONLINE

UMÓW SPOTKANIE ONLINE

UMÓW WIZYTĘ ONLINE ORAZ WYBIERZ DOSTĘPNY TERMIN

Sesje on-line zostały pomyślane głównie dla osób, które mieszkają za granicą i mają utrudniony dostęp do pomocy psychologicznej w miejscu zamieszkania, a chciałyby skorzystać ze wsparcia w języku polskim, bądź dla osób, które mają trudność w osobistym dotarciu do gabinetu (osoby niepełnosprawne, bądź np. mieszkające na peryferiach).

Od teraz dostępny jest dla Państwa psycholog z doświadczeniem w pracy klinicznej pracujący w nurcie poznawczo-behawioralnym. Nurt ten jest metodą skutecznego leczenia zaburzeń afektywnych, zaburzeń lękowych, natręctw, depresji i innych trudności zgłaszanych w gabinecie.

Atuty takiej możliwości skorzystania z pomocy psychologa są nieocenione. Są to między innym, oszczędność czasu, wygodny kontakt i pełen komfort rozmowy z psychologiem.

Kontakt z psychologiem pozwala między innymi na odbarczenie się, oraz rozmowę w atmosferze zaufania. Psychoterapeutę on?line obowiązuje kodeks etyczny wykonywanego zawodu, który zobowiązuje terapeutę do zachowania w tajemnicy treści rozmowy . Kontakt z psychoterapeutą umożliwia także zobaczenie siebie i sytuacji w jakiej się jest, w nieco innej perspektywie. Nierzadko umożliwia to podjęcie stosownej decyzji.

Kontakt on-line ma swoją specyfikę i jest nie co inny niż  tradycyjna psychoterapia face to face. Nie w każdym przypadku internetowa forma pomocy jest w stanie zapewnić wystarczający rodzaj pomocy, jaki można danej osobie zaproponować i należy to wziąć pod uwagę.

By umówić się na rozmowę on-line, prosimy o kontakt pod numerem (Tel: +48 603 659 212) bądź mailowo, leonska@onet.eu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ ? NIE ODKŁADAJ DECYZJI DO JUTRA.

ZAPRASZAMY PO ZDROWIE I UŚMIECH