Skip to main content

Ogłaszamy nabór na warsztaty, zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa, wówczas zostanie zaproponowany dogodny termin warsztatu.

Warsztat dla rodziców dzieci w wieku 0-2,5 roku.

Termin: do uzgodnienia, zajęcia w danym dniu w godzinach 10.00-15.00.
Adres spotkania: Al.Papieża Jana Pawła II 40/1 Szczecin.
Cena: 100 zł za jedną osobę, 150 zł od pary.

O tym, czym jest wieź, jak wielką odgrywa rolę w życiu dziecka i jak tworzyć z nim dobre relację. Jak przebiega rozwój dziecka w pierwszych latach jego życia i jak wspierać ten rozwój ( w tym o jedzeniu i niejedzeniu przez dzieci, o treningu czystości i zachęcaniu do samodzielności). Przyjrzymy się również emocjom zarówno tym, które towarzyszą dzieciom , jak i tym, które doświadczają dorośli. Poszukamy złotego środka między stawianiem granic a uszanowaniem autonomii dziecka. Porozmawiamy o relacjach partnerskich oraz wszelkiego rodzaju zagadnieniach, które Państwa niepokoją lub po prostu interesują. Zapraszamy, i bowiązuje kolejność zgłoszeń.

Warsztat dla rodziców dzieci w wieku 2,5-6 lat.

Termin: do uzgodnienia, warsztat w danym dniu w godzinach 10.00-15.00.
Adres spotkania: Al.Papieża Jana Pawła II 40/1 Szczecin.
Cena: 100 zł za jedną osobę, 150 zł od pary.

O tym, jak umacniać wieź z dzieckiem. Jak ?być? z dzieckiem, jak kreatywnie spędzać z nim czas, jak z nim rozmawiać (również na trudne dla nas tematy). Przyjrzymy się rozwojowi psychologicznemu przedszkolaka i wyzwaniom jakie przed nim stoją. Odpowiemy na pytanie czym jest poczucie własnej wartości, jak możemy je budować w dziecku. Co to znaczy być kompetentnym i konsekwentnym rodzicem. Jak stymulować rozwój inteligencji emocjonalnej dziecka. Poruszymy kwestię dążenia dziecka do niezależności, sprawdzania przez nie wyznaczonych granic oraz wspierania jego samodzielności i radzenia sobie rodziców z nadopiekuńczością. Będzie również czas na porozmawianie na wszelkiego rodzaju tematy, które są dla Państwa ważne. Zapraszamy, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest uiszczenie całości opłaty za warsztat na konto: Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-Leońska mBank 48 11 40 2017 0000 4102 0941 6886 z dopiskiem ? Warsztat ? W przypadku rezygnacji na tydzień lub krócej przed rozpoczęciem warsztatu, opłata podlega zwrotowi w wysokości 70 % całości kwoty. W dniu warsztatu opłata nie podlega zwrotowi. Zapisy Tel: 603 659 212 lub drogą mailową: leonska@onet.eu
www.psychoterapeuta.info.pl

Rodzicielstwo jest fascynującą , piękną przygodą w naszym życiu, jednak zawsze jest wielkim wyzwaniem, do którego nie jesteśmy się wstanie przygotować. Jest to doświadczenie, które poznajemy dopiero w trakcie jego trwania. Rozwijamy się wraz z naszymi dziećmi. Kiedy nauczymy się być z niemowlakiem ono staje się przedszkolakiem, kiedy sprostamy wymaganiom przedszkolaka on staje się uczniem i tak przez całe nasze życie. Chcielibyśmy zaoferować Państwu warsztaty psychologiczne, które mamy nadzieję ułatwią Państwu odnalezienie się w tej wyjątkowej roli ? roli rodzica. Warsztat poprowadzi Sylwia Skibska, psycholożka i psychoterapeutka posiadająca szczególne doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą. Pani Sylwia Skibska zajmuje się psychoterapią dzieci i młodzieży z problemami społecznymi ( w relacjach w rodzinie, szkole, wśród rówieśników), emocjonalnymi, oraz objawami zaburzeń zachowania. Prowadzi także konsultacje psychologiczne w zakresie problemów rozwojowych (kłopoty ze snem, trening czystości, trudności z samodzielnością i inne).

Rekomenduję warsztaty i zapraszam serdecznie,
dr Alicja Hess-Leońska